Üsküdar Tıbbi Sülük Satışı

İstanbul Bulgurlu’da bulunan firmamız uzun yıllardır Üsküdar da tıbbi sülük satışı üzerine hizmet vermektedir. Sülük tedavisinin hastanelerde de yapılmaya başlanmasıyla birlikte zaten bilinen sülük tedavisine olan ilgi daha da artmıştır. Aynı zaman da evde de yapılabilen bir uygulama olan sülük tedavisi için tek gereken sterilizasyon işlemlerden geçmiş tıbbi sülüklerdir. Üsküdar tıbbi sülük satışı için ister merkezimize gelebilir ya da sipariş vererek temin edebilirsiniz. Özellikle Avrupa’da oldukça popüler olan sülük tedavisi için özel klinikler bulunmaktadır. Rus bilim adamları sülük için ilaçsız botoks benzetmesini yapmaktadırlar. Sülük birçok rahatsızlığın tedavisi için kullanılmaktadır. Bacak ağrıları, varis, migren, sivilce, göz vb. daha bir çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Son dönemlede plastik cerrahi müdahalelerde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Sülüğün birden fazla türü vardır ve bunların hepsi tedavi için kullanıma uygun değildir. Tıbbi sülük satışı oldukça önem gösterilmesi gereken bir iş. Tedaviye uygun sülükler seçilmeli ve sterilizasyon işlemlerinden geçirilip satışa sunulmalıdır. Has sülük tıbbi sülük olarak geçen Hirudo Verbana satışı yapmaktadır. 365 gün tıbbi sülük satışı firmamızda her mevsim sülük bulunmaktadır. İstenilen boyda ve miktarda tıbbi sülük satışı yapmaktayız.

Tıbbi Sülük satış merkezimiz oldukça merkezi konumdadır. Üsküdar ve Ümraniye’nin kesişme noktasında bulunan yerimize Göztepe’den de ulaşım oldukça kolaydır. Üsküdar tıbbi sülük satışı için bize 0534 527 19 21 ya da 0216 650 76 36 no’lu telefonlardan ulaşabilirsinizHemen Arayın