Has Sülük - Hakkımızda

10 yılı aşkın süredir tıbbi sülük üretimi ve sülük terapileri hakkında çalışmalar yapmaktayız. .

Sülük Üretimi


Gıda tarım ve hayvanclılık bakanlığından onaylı ve sertifikalı tesisimizde tamamen doğal ortamda yaz ve kış mevsimlerinde sülük yetiştiriciliği yapmaktayız. Kullanım amacına göre de yetiştirme aşamasının ardından gerekli sterilizasyon ve arındırma işlemlerini yapmaktayız.

Sülük Terapileri


Sülük üretiminin yanısıra gelişmiş, steril ve modern kliniğimizde sülük ve hacamat terapileri yapıyoruz. Terapiler hakkında daha fazla bilgi için Has Vitaladresimizi ziyaret edebilir, iletişim bölümünden uzman ekibimiz tarafından bilgi alabilirsiniz


Yetiştirme Aşamaları

Doğal Ortamda Yetiştirilme

Sülüklerimiz tamamen doğal ortamda yetiştirilmektedir. Sürekli denetim ve kontrol altındadır.

Sterilizasyon ve Arındırma

Sülüklerimiz tıbbi terapi alanlarında kullanılmak üzere sterilizasyon ve arındırma aşamalarından geçerek tamamen hijyenik hale getiriliyor. Herhangi bir mikrop ve enfeksiyon ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.

Teslimat

Özel geliştirdiğimiz teknik ile sülüklerin hava almalarını sağlayarak ambalajlayarak Türkiye'nin ve Avrupa'nın birçok noktasına ulaştırıyoruz.

Ülkemizde sülük üretim alanlarının ıslahı ve korunması ve yetiştirilmesi, Almanya başta olmak üzere Amerika, İngiltere ve Norveç gibi ülkelerde hastanelerde yaygın olarak uygulanan sülük terapilerinin yaygınlaştırılması, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Amerika, Asya ve Ortadoğu ülkelerinde tamamlayıcı tıp olarak yaygın şekilde kullanılan bu uygulamayı yaygınlaştırmaktır. Temel amacımız kimyasal ilaçlara bağımlı olmadan koruyucu sağlık anlamında doğal yaşama katkı sağlıyarak İnsan odaklı ve doğal yaşama uyumlu bir toplum için katkı sağlamaktır.

10

yıl


Sağlık alanında 10 yılı aşkın süredir tecrübemizle bu işi yapmaktayız.
15

farklı ülke


Türkiye ile birlikte dünyanın 15 farklı ülkesine sülük ihrac ediyoruz.