Türkiye Tıbbi Sülük Satışı

Sülük her geçen gün daha da bilinirliği artan bir canlıdır. Bir çok hastalığın tedavisinde de kullanılmaktadır. Firmamız Türkiye tıbbi sülük satışı üzerine uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Sülük satışı oldukça önem gösterilmesi gereken bir konudur. Günümüzde hastanelerde de kullanılmaya başlanan sülük tedavisinin faydaları saymakla bitmemektedir. Cilt hastalıkları, yaralar, fıtık, tiroid, migren, diğer ağrılar ve daha pek çok rahatsızlığı ilaçsız tedavi edebilmektedir. Peki sülük satışı neden önemlidir? Ne yazık ki yanlış bilgilerin fazlalığından dolayı kimileri yanlış cinste sülük satmakta kimileri ise kullanılmış sülükleri satmaktadır ve bu çok tehlikelidir. Tedavi için kullanılan sülüğün tıbbi sülük olması gerekmektedir. Ayrıca kullanılmış sülüğün tekrar kullanılmama sebebi ise şu şekildedir; Sülük kişiyi ısırdığı zaman 100’den fazla yararlı enzimi kana karıştırır ve tedavi edici özellik görür aynı zamanda vücutta biriken kirli kanı vücuttan atmış olur. Ancak sülük ilk kullanımından sonra aynı enzimleri salgılaması için en az 6 ay geçmesi gerekmektedir. Bu süre zarfında da sülüğün doğal ortamındaki imkanlara sahip olması gerekir.

Tıbbi Sülük Satışı

Has Sülük 10 yılı aşkın süredir sülük satışı üzerine hizmet vermektedir. Türkiye’de birçok kliniğe, sülük merkezlerine sülük tedarik etmektedir. Toptan ve perakende olmak üzere satışlarını İstanbul Üsküdarda bulunan iki şubesiyle gerçekleştirmektedir. Botoks, küçük, orta ve jumbo boylarda sülüklerin her mevsim satışı gerçekleştirilmektedir. Satış öncesi ve sonrası müşterilerimize bilgi verilmekte ve her türlü soruları cevaplanmaktadır. Bize 0534 527 19 21 ve 0216 650 76 36 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Sülük Satışı

Müşterilerimiz Bulgurlu ve Libadiye’de bulunan sülük satışı merkezlerimize giderek istedikleri adet ve boyutlarda sülük alabilirler. Sülüklerimiz satışa sunulmadan önce sterilizasyon işlemlerinden geçmektedir ve tedavide kullanıma hazır şekilde satılmaktadır. Sülük satış merkezimiz 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 7 dakika uzaklıktadır. Aynı zamanda Göztepe köprüsüne 10 dakika uzaklıktadır. Ümraniyeden ise Namazgah camisinden aşağı inince Bulgurlu caddesi hizasındadır. Ulaşımın oldukça kolay olduğu sülük merkezimizin önünde otobüs durağı da mevcuttur. Tam konum için sayfamızın iletişim kısmını ziyaret ediniz. Tıbbi sülük satışı için sipariş forumunu doldurabilir yada 0534 527 19 21 veya 0216 650 76 36 no’lu telefonlarla iletişime geçebilirsiniz. Has sülük İstanbul sülük satışı.