Sülük Kırışıklıklara İyi Geliyor

Sülüğün çeşitli hastalıklarda kullanılması oldukça eski tarihlere dayanmakta ve halen günümüzde artarak devam etmektedir. Birçok millet tarafından kullanılan en eski tedavi yöntemidir. Eski Mısır hekimlerinin tedavilerinde kullandığı tarih dökümanlarında yer almaktadır. Sülüğün faydaları günümüzde birçok alanda yaygın olduğundan sülük üzerinde yapılan araştırmalar ve tedavi çeşitleri de artmaktadır. Bu alanlardan bir tanesi de yine günümüzde popülerliği giderek artan güzellik alanıdır. Güzel olmak uğruna yıllardır araştırılan buluşlar sülük tedavisinde de bunu gerektirmiştir. Kırışıkları azaltmak ve hatta yok etmek için yüze sülük tedavisi uygulanmaktadır. Sülükler yüzün üzerinde doğru yerlere konularak canlandırıcı ve gençleştirici etki göstermektedirler. Kan akışını ve dolaşımını hızlandırarak gençleştirme etkisi sağlarlar. Sülük kırışıklıklara iyi geliyor!

Sülük Yüzde Nerelere Konur?

Yüzüne sülük yaptıranlar bunu eyleme dökmeden önce her zaman tedirgin olurlar. Bunun nedeni ise başka bir uzuvunuzda sülük ile yapılan tedavi esnasında yüzünüzü çevirerek tedavi yapılan yerden uzaklaştırmak mümkün iken yüze sülük tedavisi uygulanırken bunun mümkün olmaması ve sülüğü yanıbaşınızda hissetmenizdir. Fakat sülükler akıllı canlılardır, yüzünüzde tetikleyici olan bölgeyi bularak işe koyulurlar. Hissedeceğiniz acı belki de iğne batmasından daha düşük bir derecede olacaktır. Kana salgıladığı 100’den fazla enzim ile birlikte vücutta birikmiş ve atılamamış toksin maddelerini emer ve vücudun mekanizmasını düzenler. Tiroid bezini ise eş zamanlı çalışmasının hızlanması için uyarır. Fakat sülüklerin bu işlemi gerçekleştirmeleri için oluşturduğu ısırık izlerinden korkmayın, yaklaşık bir hafta veya 10 gün içerisinde kaybolmaktadırlar.

Kırışıklık için Sülük Tedavisinde Neler Önemlidir?

Yüze sülük tedavisi için önemli olan konular vardır. Bu faktörlerin birlikte değerlendirildiği kapsamda sülük tedavisi yaptırmanız yararınıza olacaktır. Cinsiyetiniz, boy ve kilo oranınız, yaşınız varsa eğer geçmişte yaşadığınız önemli rahatsızlıklar veya kronik rahatsızlıklarınız, sürekli olarak kullandığınız ilaçlarınız, geçirdiğiniz cerrahi operasyonlar gibi birçok faktör yüzünüze yaptıracağınız sülük süresini ve sülük sayısını belirlemek için gereklidir. Yüzüne sülük yaptıranlar ise etkilerini birinci seanstan itibaren görebilirler. Yalnız tamamlayıcı bir kırışıklık için sülük tedavisinde sülüğün gençleştirme etkisi kan akışının hızlanmasına bağlı olduğu için  4 ile 6 hafta arasında gerçekleşmektedir.Hemen Arayın