Sülük İzi Kaç Günde Geçer ?

Sülük izi kaç günde geçer? Sülük izi geçer mi ? Tarzı sorular son günlerde sık sık gelmektedir. Bu yazımızda bu sorulara ışık tutarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Aslında önceki yazılarımızdada belirttiğimiz gibi sülük tedavisinden sonra vücutta herhangi bir iz kalmaz ancak çoğu kişi çalıştığı için sülük izlerinin ne kadar sürede geçeceğini merak etmek. Sülük izlerinin geçme süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu değişikliği etkileyen faktörler arasında sülüğün boyutununda olduğu unutulmamaldır. Büyük boy sülük izleri biraz daha geç geçer. Kimi zaman iki üç günde geçen izler bazen bir hafta sonunda geçmektedir. Kısacası bu sorunun cevabına bu sürenin kişiden kişiye değişiklik gösterdiği ancak bir hafta içinde geçeceğini söyleyebiliriz. Sülük hakkında danışma ve sipariş etmek için 0216 650 76 36 yada 0534 527 19 21 numaralı telefonları arayabilirsiniz.2 yorum

  • Şule Gökboğa

    Merhaba beş ay önce falan şakalarına ve kulak arkasına sülük tutturmuştum ama hala geçmedi. Sivilce gibi büyük bir kabarıklık var ve kaşıntısı oluyor sizce neden geçmemiştir.Yardimci olursanız sevinirim.

    • yazar

      merhabalar, şakak ve kulak arkası için küçük boy sülük kullanılması gerekmektedir ayrıca sülüğü bıraktırma yönteminiz de bunda etkilidir. İze kantaron yağı uygulayınız.

Yorumlar kapatılmıştır.

Hemen Arayın