Baş Ağrısı Sülük ile Tedavi Edilebilir mi?

Teknolojinin bu kadar gelişmiş olmadığı zamanlarda kadınlar cilt bakımı için hep doğal ürünler tercih ediyorlardı. Sülük salyasındaki binlerce faydalı enzimle eski çağlardan beri birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan canlılardır.  Sülüğün birçok hastalığa faydası olduğunu çoğu insan bilmez. İnsanlar baş ağrısı sülük ile tedavi edilebilir mi sorusunu sormaktadırlar cevabı ise evet.. Sülük uygulaması dolaşım sistemi rahatsızlıkları, cinsel gücü arttırma, stresi azaltma, üreme organı rahatsızlıkları, egzama, romatizma hastalığı, felç, baş ağrısı, sülük ile migren tedavisi, ameliyat izlerinin iyileştirilmesi, sivilce tedavisi ve daha birçok rahatsızlıkta kullanılan sülüğün yararı say say bitmez.Sülük uygulaması ile birlikte düzenli dolaşım sağlanır, kan basıncı normale döner. Antioksidan özelliğine sahip olan sülük vücut direncini arttırarak vücudu hastalıklara karşı korur. Sülük uygulamasında dikkat edilmesi gerek en önemli konu sülük temziliğidir. Eğer sülük temiz olmazsa vücudun enfeksiyon kapma riski çok yüksek olur. Bu yüzden aldığınız sülüklerin temiz olmasına önem verin. 

Baş Ağrısı İçin Sülük Tedavisi

Baş ağrısı bir diğer adıyla migren sülük ile tedavi edilebilir. Sülük bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Sülük ile migren tedavisi de mümkündür. Migren için uygulanacak sülükler mutlaka küçük olmalı ve sülükler doğru yerlere yapıştırılmalıdır. Migren bölgeleri çok hassas olduğu için yapıştırılan sülükler çok uzun süre o bölgede tutulmamalıdır. Sülükleri yapıştırdığınız yerde morlukları oluşturan bakterileri kan emerken çektikleri için morluk oluşmasını da önlerler. Ayrıca sülükler ısırma işlemi gerçekleştirirken salgıdıkları sıvı ile migren çevresine yararlı enzimler göndererek hastalıkların iyileşmesini sağlarlar. Migren için sülük tedavisi çok etkili bir yöntemdir. Birkaç seansta migren ağrınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Sülük ile migren tedavisi uygulaması yapılacak olan bölge ılık su ile yıkanır veya lif ile temizlenir. Daha sonra sülük tedavi edilecek olan bölgeye konulur. Sülüğü çok uzun tutmamakta fayda vardır. Sülüğü tuz, karbonat gibi şeyler üzerine serperek tedavi bölgesinden alın ve pis kanın vücudunuzdan akmasını bekleyin. Tıbbi sülük siparişi için 0534 527 19 21 arayabilirsiniz.Hemen Arayın