Sülük ile Epilepsi Tedavisi

Teknolojinin bu kadar gelişmiş olmadığı zamanlarda kadınlar cilt bakımı için hep doğal ürünler tercih ediyorlardı. Sülük salyasındaki binlerce faydalı enzimle eski çağlardan beri birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan canlılardır. Çoğu hastalığın tedavisinde kullanılmak üzere kullanılırlar. Sülüğün birçok hastalığa faydası olduğunu çoğu insan bilmez. Sülük uygulaması dolaşım sistemi rahatsızlıkları, cinsel gücü arttırma, stresi azaltma, üreme organı rahatsızlıkları, egzama, romatizma hastalığı, felç, baş ağrısı, sülük ile epilepsi tedavisi, ameliyat izlerinin iyileştirilmesi, sivilce tedavisi ve daha birçok rahatsızlıkta kullanılan sülüğün yararı say say bitmez.Sülük uygulaması ile birlikte düzenli dolaşım sağlanır, kan basıncı normale döner. Antioksidan özelliğine sahip olan sülük vücut direncini arttırarak vücudu hastalıklara karşı korur. Sülük uygulamasında dikkat edilmesi gerek en önemli konu sülük temziliğidir. Eğer sülük temiz olmazsa vücudun enfeksiyon kapma riski çok yüksek olur. Bu yüzden aldığınız sülüklerin temiz olmasına önem verin. Ayrıca en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri de sizin kullanacağınız sülüğün başka hastalarda kullanılmamış olmasıdır. Çünkü başka hastadan mikrop ya da enfeksiyon kapabilirsiniz. Bu yüzden sülüğü güvendiğiniz bir yerden almakta fayda vardır.

Epilepsi İçin Sülük

Epilepsi hastalığı beyindeki eksik elektriklenmenin bir sonucu olarak görülen bir hastalıktır. Sara hastası kişiler bu belirtileri bayılma, kasılma, titreme olarak görür. Görülen bu belirtiler insanların hayat kalitesini olumsuz yönde etkileyerek kişilerde psikolojik bunalım yaşamalarına neden olabilir. Sülük ile epilepsi tedavisi olarak bu hastalıktan kurtulmanız mümkündür. Kişiyi olumsuz anlamda hem psikolojik hem de yaşamsal olarak etkileyen bu hastalığın çözümü sülük tedavisinde. Sülük tedavisi akapunktur yerlerini saptayarak bu bölgelerde kişiyi rahatlatıcı tedavi yöntemi uygulayarak hastalığın azalmasını sağlar. Epilepsi hastalığı için en uygun sülük uygulama noktalarını uzman birilerine sorarak yardım alabilirsiniz.

Sülük ile epilepsi tedavisi uygulaması yapılacak olan bölge ılık su ile yıkanır veya lif ile temizlenir. Daha sonra sülük tedavi edilecek olan bölgeye konulur. Sülüğü çok uzun tutmamakta fayda vardır. Sülüğü tuz, karbonat gibi şeyler üzerine serperek tedavi bölgesinden alın ve pis kanın vücudunuzdan akmasını bekleyin. Sülük neden yapışmaz sorusu için tıklayınız.Hemen Arayın