İstanbul Sülük Satışı

İstanbul sülük satışı için doğru adrestesiniz. Sülük bilindiği üzere onlarca hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. İlaçsız tedavi yöntemlerinin en etkililerinden olan sülük tedavisi varis, göz hastalıkları, cilt rahatsızlıkları, romatizma, kas yırtılması, migren vb. daha birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Tedavi için kullanılacak sülüklerin tıbbi sülük olması gerekmektedir. Tedavide kullanılacak sülüğün daha önce kullanılmaması ve tedaviden önce sterilizasyon işlemlerinden geçmesi gerekmektedir.

Sülük tedavisinde sülükler 40 dakikadan fazla vücutta kalmamalıdır. 40. Dakikadan sonra bıraktırılmalı ve uygulama bölgesine bandaj yapılmalıdır. İstanbul sülük satışı için Bulgurlu’da bulunan sülük satış merkezimize gelerek uygulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sülük Satışı

Sülük Satışı oldukça hassasiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Satışı yapılan sülüklerin doğru türde olmaları ve sterilizasyon işlemlerinden geçmeleri gerekmektedir. Daha önce bir başkasında kullanılan sülüğün kesinlikle tekrar kullanılmaması gerekmektedir. Rus bilim insanları tarafından ilaçsız botoks olarak adlandırılan sülük tedavisini siz de kendinize uygulayabilirsiniz.

Tıbbi Sülük Satışı

Tıbbi sülük satışı için Bulgurlu’da bulunan sülük satış merkezimize gelebilir ya da sipariş verip kargo ile temin edebilirsiniz. Tıbbi sülük satış merkezimiz Üsküdar Bulgur’da bulunmakta ve ulaşım için oldukça rahat konumdadır. 1. Köprüye 10 dakika uzaklıkta aynı zamanda Göztepe köprüsüne de 10 dakika uzaklıktadır. Otobüs ile de ulaşım oldukça kolaydır. Üsküdar’dan 11 M, 11 L otobüslerine binip Bağlariçi durağında indiğinizde İskender sokağın içindeyiz. Kadıköy’den ise 14 B 14 ES 8E 14 DK otobüslerinden birine binip Bulgurlu Caddesi durağında inebilirsiniz.

İstanbul sülük satışı için 0534 527 19 21 arayabilir ya da 0216 650 76 36 ile iletişime geçebilirsiniz.

Sülük satışı hakkında detaylı bilgi almak için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.Hemen Arayın